3 Ocak 2015 Cumartesi

En Etkili Aşk Büyüleri ve En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında


En Etkili Aşk Büyüleri Kitabı ve En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında, Hangi Kitabı Uygulamak Daha Mantıklı?

Önemli Not: Yazının tamamını okursan bu kitaplar hakkında bilmen gereken her şeyi öğreneceksin. (Mutlaka sonuna kadar dikkatlice oku ve hiçbir kelimesini atlama.)

Zaman zaman internette dolaşıp değişik büyülerle ilgili araştırmalar ve incelemeler yaparım. Bundan birkaç ay önce de böyle bir araştırma içindeyken (canbar aşk büyüsü adlı büyüyü araştırırken) "En Etkili Aşk Büyüleri Kitabı" adlı kitapla karşılaştım.

Bu kitabı indirip okudum ve kitabın içinde yer alan büyülerin hiçbirinin internet ortamında bulunmadığını fark ettim. (En azından benim tespit edebildiğim kadarıyla.)


Önemli Not: Bu sayfaya zaman içinde yüzlerce yorum geldi ve açıkçası gelen yorumların çoğu olumsuz idi. Yani bu büyülerin etkisiz ve işlevsiz olduğunu ortaya koyuyordu. Bu yüzden daha önce o büyü kitabının sayfasına link vermiş olduğum halde daha sonradan o linki kaldırdım.

Birçok yazımda belirttiğim gibi şimdiye kadar hiç büyü yapmadım. Ben prensip olarak büyü ile işimi halletme gibi bir eğilime hiç girmedim ve bundan böyle de girmeyeceğim. Çünkü alın teriyle veya zihin teriyle işimi görmeyi daha onurlu buluyorum.


İşte O An Devreye En Etkili Aşk Duaları Kitabı Girdi Çok Şükür

Bu prensibimden hareketle ve büyü kitabının birçok insanda etkisiz olduğu bilgisinden hareketle, aşk büyüleri yerine aşk duaları aramaya başladım ve büyünün günah olmasına bedel, duanın sevap olduğunu bilmenin verdiği huzurla arayışa başladım ve sonunda "En Etkili Aşk Duaları" adlı bir kitapla karşılaştım.

İnternette dolaşırken karşılaştığım En Etkili Aşk Duaları adlı dua kitabının çok güzel hazırlanmış derli toplu ve düzenli olduğunu fark ettim. Kaldı ki bu kitaba dair yorumların hiçbiri, büyü kitabında olduğu gibi olumsuz değildi ve okuyucuların hepsi kitaptaki aşk dualarının oldukça etkili olduğunu dile getiriyorlardı. Bu yorumların üzerine ben de kitapta bulunan bir duayı yaptım ve acayip bir şekilde benim de duam 1 hafta içerisinde kabul edildi.


Ben de bu harika gelişmeden hareketle bu değerli kitabın linkini paylaşmak istedim.

Bu kitaba ulaşmak için buraya tıkla.

Çok Önemli Not: Bu kitapla ilgili internette araştırma yaparken birkaç sayfada yüz civarında yorum gördüm ve onların ekran görüntülerini alıp burada paylaşmak istedim. Üstelik ben de benzer şeyler yaşadım ve Allah'a olan bağlılığım daha fazla arttı çok şükür.

Bence paylaşacağım ekran görüntüleri bu kitaba dair merak edilen birçok ayrıntıyı anlatıyor. İşte o görüntüler (her resim bir öncekinin devamıdır):


Sağlıcakla...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder